یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
خانه / اخبار / اقتصاد معادن و صنایع معدنی / نرم‌افزار زیرساخت شرکت مس

نرم‌افزار زیرساخت شرکت مس

نرم‌افزار زیرساخت شرکت مس’  توسط کارشناسان گروه فاوا طراحی، تولید و در دسترس قرارگرفته است، این سامانه در راستای سیاست‌گذاری و تأکیدات مدیرعامل شرکت مس درخصوص لزوم هوشمندسازی سیستم‌ها و جریان شفاف و روان اطلاعات در شرکت مس در دستور کار قرار گرفت و هم‌اکنون فاز نخست این سامانه با عنوان «سیستم حسابداری مالی»  راه‌اندازی و به حوزه‌های مرتبط خدمات ارایه می‌دهد.

با بهره‌برداری از این طرح گام مهمی در جهت شفاف‌سازی و بسترسازی برای کنترل‌پذیری هرچه بیشتر تراکنش‌های مالی برداشته شده است ،  رعایت یکپارچگی با سایر سیستم‌های مرتبط در سطح فرآیندهای عملیاتی، انطباق حداکثری با نیاز کاربران و ذینفعان حوزه مالی، کاهش موازی کاری و تحت دسترس بودن و درعین‌حال امن بودن و همچنین دخالت حداقلی نیروی انسانی در ورود اطلاعات از مهم‌ترین مزیت‌های این سیستم جامع مالی است.

این سامانه دارای امنیت بالایی است و سیستم جامع امکان یکپارچه‌سازی اطلاعات در شرکت مس را فراهم می‌آورد. ازاین‌رو، امکان سرعت بخشیدن به تصمیم‌گیری‌های استراتژیک کوتاه‌مدت و بلندمدت را در حداقل زمان ممکن فراهم می‌کند.

شرکت مس در مسیر تحول در فرایندهای کاری و فاصله گرفتن از نظام‌های سنتی فرار گرفته و با هدف افزایش بهره‌وری، شفافیت و رقابت‌پذیری، مکانیزاسیون اکثر فرآیندهای خود را در چارچوب سیستم جامع در دستور کار قرار داده است . این پروژه با همکاری گروه فاوا و کلیه واحدهای مرتبط در معاونت‌های پشتیبانی مجتمع‌های سرچشمه، شهربابک و سونگون و حوزه معاونت مالی اقتصادی و همچنین حمایت مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران آقای دکتر سعدمحمدی به بهره برداری رسیده است./   شرکت ملی مس

حتما ببینید

بررسی منابع بودجه نقشه راه معدن و صنایع معدنی ایران و چگونگی محقق شدن آن

داریوش اسماعیلی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران در جلسه کمیته اکتشاف خانه معدن ایران …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *