یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
خانه / محتوی اختصاصی ماهنامه توسعه معادن / گفت‌وگو اختصاصی ماهنامه توسعه معادن / در گفت‌وگو با علی زمانی مدیرعامل شرکت متاکو مطرح شد: نیاز به فیلتراسیون سوخت لازمه کیفیت پایین سوخت ایران
گفت‌وگو ماهنامه توسعه معادن با علی زمانی مدیرعامل شرکت متاکو

در گفت‌وگو با علی زمانی مدیرعامل شرکت متاکو مطرح شد: نیاز به فیلتراسیون سوخت لازمه کیفیت پایین سوخت ایران

یکی از مشکلات آلودگی سوخت‌ها است که دارای ذرات و آب می‌باشد گویا شما سیستمی طراحی کردید که به این موضوع کمک می‌نماید لطفا بیشتر برای خوانندگان شرح دهید؟
طراحی سیستم فیلتراسیون سوخت آنلاین که بر روی انواع ماشین‌آلات راه‌سازی، معدنی و حمل‌ونقل جاده‌ای انجام شده است در بالاترین راندمان خود بر حسب نمونه مشابه است و لذا کارکرد این سیستم حذف ذرات تا ۴ میکرون و جداسازی آب تا ۹۹ درصد از گازوییل است.


گویا دستگاهی را طراحی کردید که بر روی ماشین نصب می‌شود و عمر فیلترها را افزایش می‌دهد می‌توانید در مورد این دستگاه بیشتر شرح دهید؟
با نصب این دستگاه بر روی ماشین‌آلات:
۱) بالاترین کیفیت گازوییل ۲) اضافه شدن عمر فیلترهای اصلی دستگاه ۳) کاهش چشمگیر هزینه ماشین‌آلات را در پی دارد، زیرا با وجود کاغذهای ویژه و طراحی خاص این دستگاه باعث افزایش عمر فیلترها می‌گردد و به زبان ساده این دستگاهی که ساخته شده است پیش فیلتر برای فیلترهای اصل می‌باشد که تمام آلایندگی را جدا می کندو سوخت پاک را در اختیار فیلتر اصلی دستگاه می‌گذارد.


گویا به خاطر تفاوت سوخت ایران و دنیا خیلی فیلتراسیون خارجی کاربرد ندارد و شما تکنولوژی را برای سوخت ایران طراحی کردید لطفا در این مورد بیشتر توضیح دهید؟
سوخت ایران کیفیت پایینی نسبت به سوخت دیگر کشورها دارد لذا این دستگاه با توجه به سوخت موجود ایران طراحی و تولید شده است، به‌گونه‌ای که ما از آلایندگی‌های سوخت ایران با خبر هستیم و با توجه به آن فیلتری با کاغذهای متفاوت و طول عمر بالا ساختیم تا بتوان نیاز کشور ایران را تامین کند و از لحاظ هزینه مقرون‌به‌صرفه باشد و قابل‌رقابت زیاد با نمونه‌های مشابه…
با تشکر از وقتی که در اختیار نشریه توسعه معادن قرار دادید.

حتما ببینید

معادن کوچک سرب و روی با پتانسیل حفظ امنیت داخلی و عدم اجازه ورود مواد معدنی خارج از کشور می‌تواند جزو اولویت‌ها قرار بگیرد

در روزهای ۲۹ تا ۱ بهمن نمایشگاه فلزات غیر آهنی در هتل المپیک تهران برگزار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *