سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه / اخبار / خبرهای عمومی معدن و صنایع معدنی / غریب پور اعلام کرد:ابلاغ ۵ شاخص خط مشی سیستم مدیریت انرژی ایمیدرو
غریب پور اعلام کرد:ابلاغ 5 شاخص خط مشی سیستم مدیریت انرژی ایمیدرو

غریب پور اعلام کرد:ابلاغ ۵ شاخص خط مشی سیستم مدیریت انرژی ایمیدرو

رئیس هیات عامل ایمیدرو خط مشی سیستم مدیریت انرژی این سازمان را ابلاغ کرد. غریب پور در این ابلاغیه، ۵ شاخص خط مشی برای سیستم مدیریت انرژی را برشمرد.

خداداد غریب پور با بیان اینکه ایمیدرو به موجب ارزش های سازمانی و قوانین بالادستی کشور، اهمیت و جایگاه خود را در توجه به انرژی به ویژه منابع تجدیدپذیر انرژی مسئولانه درک می کند، اظهار داشت: این سازمان با تکیه بر کارکنان علاقه مند، کارآمد و متخصص، مصمم است در راستای اصلاح الگو و بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه های انرژی و حفظ و صیانت از محیط زیست، گام بردارد.

وی افزود: برای دستیابی به این مهم، ایمیدرو استقرار سیستم مدیریت انرژی بر اساس استاندارد ایزو ۵۰۰۰۱:۲۰۰۱۱ را سرلوحه کار خود قرار داده است.

رئیس هیات عامل ایمیدرو با تاکید بر رعایت اصول علمی و توجه به رسالت های اجتماعی، ۵ شاخص خط مشی برای سیستم مدیریت انرژی برشمرد و گفت: «بهبود مستمر در عملکرد انرژی»، «ارتقای دانش، آگاهی و فرهنگ پرسنل در حوزه انرژی و جنبه های زیست محیطی مربوطه» و «شناسایی و رعایت الزامات قانونی قابل کاربرد و سایر الزامات مرتبط با عملکرد انرژی که نسبت به آن در مرز سیستم متعهد است»، از جمله این شاخص ها است.

وی ادامه داد: «در نظر گرفتن الزامات و بازدهی انرژی در خرید محصولات، تجهیزات و خدمات در مرز سیستم در راستای بهبود عملکرد انرژی» و «بهبود نظارت بر عملکرد مشاوران، تامین کنندگان و پیمانکاران مرتبط با عملکرد انرژی سازمان»، از دیگر شاخص های خط مشی سیستم مدیریت انرژی ایمیدرو است.

غریب پور ضمن تعهد به حصول اطمینان از قابل دسترس بودن اطلاعات و منابع ضروری برای نیل به اهداف سازمان، خواستار شد که همه اعضای ساختمان مرکزی ایمیدرو و ذینفعان به عنوان همراهان با درک و اجرای مبانی این خط مشی، آن را به طور مستمر در همه شئونات کار مراعات کنند و با ارائه پیشنهادات اثربخش در راستای کاهش مصرف انرژی و بهبود عملکرد سیستم مدیریت انرژی اقدام کنند.

ایمیدرو،

حتما ببینید

نقش کمرنگ معادن فارس در اشتغالزایى مواد معدنی استان ارزش افزوده زیادی در صنایع ندارند فرآورى تنها گزینه نجات و رونق معادن

ظرفیت‌هاى معدنى استان فارس از ماسه، سنگ، مس، آهن، کرومیت و دولومیت و خاک نسوز …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *