شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
خانه / اخبار / خبرهای عمومی معدن و صنایع معدنی / غریب پور اعلام کرد:ابلاغ ۵ شاخص خط مشی سیستم مدیریت انرژی ایمیدرو
غریب پور اعلام کرد:ابلاغ 5 شاخص خط مشی سیستم مدیریت انرژی ایمیدرو

غریب پور اعلام کرد:ابلاغ ۵ شاخص خط مشی سیستم مدیریت انرژی ایمیدرو

رئیس هیات عامل ایمیدرو خط مشی سیستم مدیریت انرژی این سازمان را ابلاغ کرد. غریب پور در این ابلاغیه، ۵ شاخص خط مشی برای سیستم مدیریت انرژی را برشمرد.

خداداد غریب پور با بیان اینکه ایمیدرو به موجب ارزش های سازمانی و قوانین بالادستی کشور، اهمیت و جایگاه خود را در توجه به انرژی به ویژه منابع تجدیدپذیر انرژی مسئولانه درک می کند، اظهار داشت: این سازمان با تکیه بر کارکنان علاقه مند، کارآمد و متخصص، مصمم است در راستای اصلاح الگو و بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه های انرژی و حفظ و صیانت از محیط زیست، گام بردارد.

وی افزود: برای دستیابی به این مهم، ایمیدرو استقرار سیستم مدیریت انرژی بر اساس استاندارد ایزو ۵۰۰۰۱:۲۰۰۱۱ را سرلوحه کار خود قرار داده است.

رئیس هیات عامل ایمیدرو با تاکید بر رعایت اصول علمی و توجه به رسالت های اجتماعی، ۵ شاخص خط مشی برای سیستم مدیریت انرژی برشمرد و گفت: «بهبود مستمر در عملکرد انرژی»، «ارتقای دانش، آگاهی و فرهنگ پرسنل در حوزه انرژی و جنبه های زیست محیطی مربوطه» و «شناسایی و رعایت الزامات قانونی قابل کاربرد و سایر الزامات مرتبط با عملکرد انرژی که نسبت به آن در مرز سیستم متعهد است»، از جمله این شاخص ها است.

وی ادامه داد: «در نظر گرفتن الزامات و بازدهی انرژی در خرید محصولات، تجهیزات و خدمات در مرز سیستم در راستای بهبود عملکرد انرژی» و «بهبود نظارت بر عملکرد مشاوران، تامین کنندگان و پیمانکاران مرتبط با عملکرد انرژی سازمان»، از دیگر شاخص های خط مشی سیستم مدیریت انرژی ایمیدرو است.

غریب پور ضمن تعهد به حصول اطمینان از قابل دسترس بودن اطلاعات و منابع ضروری برای نیل به اهداف سازمان، خواستار شد که همه اعضای ساختمان مرکزی ایمیدرو و ذینفعان به عنوان همراهان با درک و اجرای مبانی این خط مشی، آن را به طور مستمر در همه شئونات کار مراعات کنند و با ارائه پیشنهادات اثربخش در راستای کاهش مصرف انرژی و بهبود عملکرد سیستم مدیریت انرژی اقدام کنند.

ایمیدرو،

حتما ببینید

برگزاری دومین جشنواره اینوماین در بهمن

برگزاری دومین جشنواره اینوماین در بهمن

دومین جشنواره اینوماین با هدف افزایش سهم اقتصاد دانش بنیان در بخش معدن و صنایع …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *