یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه / اخبار / خبرهای عمومی معدن و صنایع معدنی / سوختگی کابل در معدن سوادکوه ۱۱ نفر را راهی بیمارستان کرد/ادامه پیگیری‌ها برای علت حادثه

سوختگی کابل در معدن سوادکوه ۱۱ نفر را راهی بیمارستان کرد/ادامه پیگیری‌ها برای علت حادثه

آتش سوزی معدن منطقه کارسنگ سوادکوه ۱۱ نفر را به دلیل استنشاق دود دچار مشکلات تنفسی و به بیمارستان منتقل کرد.

 سوختگی کابل در معدن سوادکوه ۱۱ نفر را راهی بیمارستان کرد/ادامه پیگیری‌ها برای علت حادثه

به گزارش بلاغ،زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی مازندران طی گفت‌وگویی با اشاره به آتش سوزی معدن منطقه کارسنگ سوادکوه اظهار کرد: در این حادثه ۱۱ نفر به دلیل استنشاق دود دچار مشکلات تنفسی و به بیمارستان منتقل شدند.

 وی افزود: افراد حادثه دیده به بیمارستان شهدای زیرآب منتقل و تحت مراقبت پزشکی قرار گرفتند و خوشبختانه مصدوم با وضعیت وخیم نداشتیم.

محمد محمدپور عمران نیز در این‌باره گفت: حادثه معدن زغال سنگ سوادکوه به دلیل سوختگی کابل انتقال نیرو(آنتی گریزو) بوده است.

وی با اعلام این مطلب ادامه داد: در اثر وقوع این حادثه که منجر به ایجاد دود زیادی شده بود، ۱۱ نفر از کارگران این معدن مصدوم شدند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه، تیم‌های اورژانس مبادرت به انتقال حادثه دیدگان به بیمارستان شهدای زیرآب کردند که ۹ نفر از آن‌ها به‌صورت سرپایی مداوا و ترخیص شدند و دو نفر دیگر به‌دلیل سابقه بیماری با نظر پزشکان در بخش مربوطه بستری تا پس از اطمینان از بهبودی کامل ترخیص شوند.

محمدپور همچنین با اعلام اقدام به‌موقع کارگران و مدیران این معدن متعلق به بخش خصوصی، از حضور مسئولان شهری در نخستین ساعات حادثه خبر داد و از تلاش‌های موثر اورژانس مازندران و کادر درمانی بیمارستان شهدای زیرآب تقدیر و تشکر  و بر ادامه پیگیری‌ها در خصوص یافتن علت سوختگی کابل که موجب این حادثه شد، تاکید کرد.

بلوغ

حتما ببینید

رتبه سوم استان مرکزی در تعاونی های فعال معدن

استان مرکزی در حوزه تعاونی های معدن در حال بهره برداری رتبه سوم کشور را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *