پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
خانه / اخبار / خبرهای عمومی معدن و صنایع معدنی / ایمیدرو، دستگاه برتر در بخش برگزیدگان دستگاه های وابسته به وزارتخانه ها

ایمیدرو، دستگاه برتر در بخش برگزیدگان دستگاه های وابسته به وزارتخانه ها

سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران در بخش برگزیدگان دستگاه‌های وابسته به وزارتخانه‌ها در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر ایران معرفی شد.

در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره شهید رجایی که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور رئیس جمهور، در سالن اجلاس سران برگزار شد، از ۱۴ دستگاه برتر دولتی تقدیر به عمل آمد.

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی( ایمیدرو)، شرکت توانیر و سازمان سنجش نیز در بخش برگزیدگان دستگاه‌های وابسته به وزارتخانه‌ها در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر برگزیده شدند و مهدی کرباسیان و روسای دو دستگاه دیگر با دریافت تندیس و لوح تقدیر از روحانی، مورد تقدیر قرار گرفتند.

در متن رئیس جمهور خطاب به مهدی کرباسیان، رئیس هیات عامل ایمیدرو آمده است؛ “خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران توفیق سترگ در مسیر آموزه های بزرگ دینی و انقلابی و تداوم فرهنگ فداکاری و جهادی است. به شهدای والا مقام به عنوان میراثی ماندگار به یادگار گذاشته اند و در سال “حمایت از کالای ایرانی” لازم می دانم از تلاش های ارزنده جنابعالی و تمام مدیران و کارکنان محترم آن دستگاه در راستای اجرای برنامه ها و اعتلای کشور و کسب رتبه برتر در جسنواره شهید رجایی سال ۹۷ قدردانی نمایم . توفیق روزافزون شما و همکاران شریف آن دستگاه را در خدمت به کشور عزیزمان از خداوند متعال مسئلت دارم.”

پیش از این مهدی کرباسیان در دولت های سازندگی و اصلاحات به ترتیب موفق به کسب نشان های درجه ۲ لیاقت مدیریت و خدمت شده بود.

 شاتا

حتما ببینید

رحمانی: مخالف صادرات نیستیم، با خام‌فروشی مخالفیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه سیاست توسعه صادرات به عنوان یک دستور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *